
header

Draaifauteuil Verdi | Beige
met onze ophaalservice
Productbeschrijving
De Fauteuil Verdi in beige van Tower Living brengt comfort en karakter samen in één uitnodigend ontwerp. Deze beige fauteuil valt op door zijn ronde belijning, zachte stoffen bekleding en verfijnde verticale stiknaden, waardoor hij moeiteloos past binnen een modern, hotel chic of rustig Japandi interieur. Dankzij de warme beige tint laat deze stoffen fauteuil zich gemakkelijk combineren met hout, travertin en andere natuurlijke materialen. Als draaifauteuil beige is Verdi bovendien niet alleen stijlvol, maar ook praktisch in gebruik binnen de zithoek of leeshoek.
- Uitgevoerd in stof in een zachte beige kleur voor een warme, rustige uitstraling.
- De ronde vormen en stikdetails geven deze ronde fauteuil een luxe en eigentijds karakter.
- De 360° draaifunctie maakt deze fauteuil woonkamer extra comfortabel en flexibel in dagelijks gebruik.
Verdi is daarmee een sterke keuze voor wie zachtheid, comfort en een uitgesproken silhouet wil toevoegen aan de woonkamer.
Productspecificaties
| Kleur | Beige |
| Materiaal | Stof |
| Onderstel | Draaibaar |
| Hoogte | 75 cm |
| Breedte | 101 cm |
| Diepte | 95 cm |
| Zitdiepte | 0 cm |
| Zithoogte | 0 cm |
| Hoogte Arm | 0 cm |






