
header

Fauteuil Jari Licht blauw
Nog 2 op voorraad
Voor 15:00 besteld, vrijdag gratis bezorgd
Gratis verzenden en retouren
met onze ophaalservice
met onze ophaalservice
275,00
Productbeschrijving
De fauteuil Jari is gemaakt van de stof velours en heeft een zwart onderstel. Velours is sfeervol en geeft warmte aan jouw interieur. Jari past door zijn stoere onderstel en stijlvolle zitting goed bij jouw industriële interieur. Jari is verkrijgbaar in verschillende kleuren.
![]()
Productspecificaties
| Kleur | Blauw |
| Materiaal | Velvet |
| Materiaal Onderstel | Staal |
| Armleuning | Zonder armleuning |
| Onderstel | Niet Draaibaar |
| Hoogte | 84 cm |
| Diepte | 83 cm |
| Zitdiepte | 52 cm |
| Zithoogte | 43 cm |
| Draag Gewicht | 150 kg |
Wat klanten zeggen







