
header

Nachtkastje Tweak | set van 2
10 in voorraad
Voor 15:00 besteld, woensdag gratis bezorgd
Gratis verzenden en retouren
met onze ophaalservice
met onze ophaalservice
299,00
Productbeschrijving
Dit nachtkastje set "Tweak' bestaat uit een set van 2 nachtkastjes. Er wordt dus een linker en een recht kant geleverd. de nachtkastjes zijn gemaakt vaan mango hout en ze zijn afgewerkt in een zandkleur finish. Deze set is een echte must have! Deze nachtkastjes maken onderdeel uit van de "Tweak" meubelserie.
Productspecificaties
| Kleur | Naturel |
| Materiaal Kast | Mangohout |
| Materiaal Poot | Staal |
| Hoogte | 60,00 cm |
| Breedte | 40,00 cm |
| Breedte | 40 cm |
| Diepte | 30,00 cm |
| Montage | Zeer eenvoudige zelfmontage |
Wat klanten zeggen






