
header

Nachtkastje Barrel
100 in voorraad
Voor 15:00 besteld, woensdag bezorgd
Gratis verzenden en retouren
met onze ophaalservice
met onze ophaalservice
149,00
Productbeschrijving
Dit nachtkastje geeft je slaapkamer een vrolijke en rustige look. De metalen poten hebben een unieke u-vorm en zorgen dat het kastje stevig staat. Het kastje is gemaakt van mangohout en behelst een ruime lade.
![]()
Productspecificaties
| Kleur | Naturel |
| Materiaal Kast | Mangohout |
| Materiaal Poot | Staal |
| Hoogte | 60,00 cm |
| Breedte | 50,00 cm |
| Breedte | 50 cm |
| Diepte | 35,00 cm |
| Montage | Zeer eenvoudige zelfmontage |
Wat klanten zeggen






