
header

Nachtkastje Air Solid Open
100 in voorraad
Voor 15:00 besteld, woensdag bezorgd
Gratis verzenden en retouren
met onze ophaalservice
met onze ophaalservice
149,00
Productbeschrijving
Dit nachtkastje zweeft rustig naast je bed. De nette afwerking van het hout, gecombineerd met het robuuste stalen frame, zorgt voor een prachtig slaapkamermeubel. Dit nachtkastje wordt door middel van een strip met drie schroefgaten aan de muur gemonteerd, waardoor het nachtkastje hierop kan hangen.
![]()
Productspecificaties
| Kleur | Naturel |
| Materiaal Kast | Mangohout |
| Materiaal Poot | Staal |
| Hoogte | 45,00 cm |
| Breedte | 44,00 cm |
| Breedte | 44 cm |
| Diepte | 35,00 cm |
| Montage | Zeer eenvoudige zelfmontage |
Wat klanten zeggen






