
header

Eetkamerstoel Volano Cognac
10 in voorraad
Nu besteld, woensdag gratis bezorgd
Gratis verzenden en retouren
met onze ophaalservice
met onze ophaalservice
209,00
p.s.
Productbeschrijving
Deze prachtige eetkamerstoel is gemaakt van de stof: Bull. De onderlaag van deze stof is 100% leer, en de bovenlaag is uitgevoerd in microvezel. De stoel heeft een zeer moderne en trendy look. Deze stoel is verkrijgbaar in de kleuren antraciet, cognac en groen.
![]()
Productspecificaties
| Kleur | Bruin |
| Materiaal | Eco-Leer |
| Materiaal Onderstel | Staal |
| Armleuning | Met armleuning |
| Wielen | Zonder Wieltjes |
| Onderstel | Niet Draaibaar |
| Hoogte | 87 cm |
| Breedte | 56 cm |
| Diepte | 67 cm |
| Zitdiepte | 46 cm |
| Zithoogte | 51 cm |
| Hoogte Arm | 67 cm |
| Draag Gewicht | 150 kg |
Wat klanten zeggen







