
header

Boekenkast Britt | Naturel Mangohout
met onze ophaalservice
Productbeschrijving
Goed nieuws! De complete Britt serie is terug in de collectie in de traditionele lichte kleur! De collectie is nu volledig glad afgewerkt zonder zichtbare zaagsneden.
Boekenkast Britt is een stoere boekenkast uitgevoerd in mangohout. Het moderne en strakke design van deze mangohouten boekenkast heeft een zwart metalen frame en handgrepen, waardoor deze kast perfect te combineren is in ieder interieur.
Deze boekenkast heeft twee deuren en een lade, en is voorzien van handige legplanken. Dit maakt de kast ideaal om je spullen veilig in op te bergen. Daarnaast heeft de kast drie open vakken, om je mooiste herinneringen in tentoon te stellen.
Deze kast is dermate groot en wordt gemonteerd geleverd, dat het pakket niet met onze eigen vervoerder mee kan. Om te zorgen dat de kast keurig netjes wordt afgeleverd bij jou thuis, schakelen wij hier speciaal transport voor in. Binnen 14 dagen na bestellen wordt er een leverdatum met je afgesproken!
Productspecificaties
| Kleur | Naturel |
| Materiaal Kast | Mangohout |
| Materiaal Poot | Metaal |
| Hoogte | 180 cm |
| Breedte | 150 cm |
| Breedte | 150 cm |
| Diepte | 40 cm |
| Lades | Met Lades |
| Open Vakken | Met open vakken |
| Montage | Zeer eenvoudige zelfmontage |






