
header

Boekenkast Britt | 3 Lades | Naturel Mangohout
met onze ophaalservice
Productbeschrijving
Goed nieuws! De complete Britt serie is terug in de collectie in de traditionele lichte kleur! De collectie is nu volledig glad afgewerkt zonder zichtbare zaagsneden.
Deze industriële boekenkast Britt met drie lades en drie legplanken is gemaakt van mangohout en zwart metaal. Door de drie lades biedt deze industriële kast voldoende opbergruimte om heb je daarnaast op de bovenste drie planken nog ruimte om leuke accessoires te plaatsen en spullen neer te leggen.
De combinatie van naturel mangohout en gepoedercoat metaal geeft jouw interieur een landelijke- en industriële uitstraling. Combineer boekenkast Britt met andere items uit de Meubelserie Britt.
Boekenkast Britt Mangohout past perfect in een warm maar toch industrieel interieur door de combinatie van hout en staal.
Deze kast Britt combineer je gemakkelijk met sidetable britt, salontafel britt of uiteraard de welkbekende eetkamertafel britt.
Productspecificaties
| Kleur | Naturel |
| Materiaal Kast | Mangohout |
| Materiaal Poot | Staal |
| Hoogte | 200 cm |
| Breedte | 55 cm |
| Diepte | 40 cm |
| Deuren | Met deuren |
| Lades | Met Lades |
| Open Vakken | Met open vakken |
| Montage | Zeer eenvoudige zelfmontage |






